Pompy ciepła

Pompy CIepła

Pompy
ciepła

pompy ciepła

Ekologiczne ogrzewanie cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Jak się okazuje, jest ono też najbardziej ekonomiczne. Pompy ciepła posiadają wysoką sprawność: z jednego kilowata energii elektrycznej mogą wyprodukować nawet trzy kilowaty ciepła (sprawność 300%).

Ogromną zaletą takiego ogrzewania jest jego bezobsługowość. Sterownik zadba, by w domu panowała stabilna temperatura, a do pompy ciepła nie musisz dorzucać węgla czy drzewa. Nie trzeba też usuwać popiołu czy innych odpadów.

Oferujemy bezawaryjne pompy ciepła marki Daikin, charakteryzujące się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością przy wysokiej wydajności. Sercem tych urządzeń jest dopracowywana przez lata sprężarka. Na uwagę zasługuje duży wymiennik ciepła, trwałe zawory, niezawodne czujniki oraz mocna pompa obiegowa. W razie silnych mrozów pompy Daikin posiadają również grzałkę elektryczną, by ogrzewać Twój dom nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wspomagamy przy zakupie pompy ciepła, a także zapewniamy montaż z gwarancją działania. Zajmujemy się również serwisem – raz do roku, przed sezonem grzewczym, sprawdzimy, czy wszystko działa prawidłowo, aby w zimie nie zaskoczyła Cię awaria.

pompy ciepła