Klimatyzacja

Na jakim etapie budowy warto pomyśleć o instalacji klimatyzacji?Klimatyzacja

Na jakim etapie budowy myśleć o instalacji klimatyzacji?

Myśląc o klimatyzacji, większość osób widzi w głowie jednostkę wewnętrzną montowaną na ścianie i/lub zewnętrzną, stojącą swobodnie na dworze. Przy instalacji tego typu rozwiązań wystarczy doprowadzić instalację elektryczną oraz kanały powietrzne. Dlatego też łatwo dojść do wniosku, że zakup i montaż klimatyzacji można zostawić na okres wykończenia nowo powstającego budynku. Jest to jednak duży błąd. Dlaczego? O tym dowiesz się w tym artykule.

Read more
Klimatyzacja

Czy warto inwestować w klimatyzację

Klimatyzacja kojarzona jest głównie z wygodą i zwiększeniem komfortu, zwłaszcza w upalne, letnie dni. Jednak montaż klimatyzatorów ma także wiele praktycznych korzyści i zalet, w związku z czym jej montaż czasem jest wręcz koniecznością. Sprawdź, dlaczego warto posiadać w domu klimatyzację.

Read more
Jak działa prawdziwa klimatyzacjaKlimatyzacja

Jak działa prawdziwa klimatyzacja

W sklepach znaleźć można różne rozwiązania, które nie zawsze odpowiadają temu, co poszukujemy. Co roku, gdy tylko zaczyna się upał, trafić można na doskonałe okazje z zakupem klimatyzacji. Niestety, większość urządzeń sprzedawanych pod tą nazwą (lub łudząco ją przypominającą) w żadnym przypadku na nią nie zasługuje. Czym jest klimatyzator, a jakie urządzenia na pewno nim nie są? Sprawdź sam.

Read more